Toplu konut ve yerleşim alanlarında profesyonel izmir plaza yönetimi firmaları ile anlaşmak giderek yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Firmamız sağlamış olduğu hizmetler sayesinde, plazanızın ortak giderlerinin ne şekilde paylaşıldığını düşünmenize gerek bırakmadan uygun çözümler sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek birçok ek hizmeti içeren yönetim çözümlerimiz ile plazanızın belirli bir düzen içerisinde yönetilmesine olanak tanınmaktadır. Aşağıda sunmuş olduğumuz hizmet çeşitlerini inceleyerek toplu paket halinde anlaşma sağlayabilir yada sadece ihtiyacınız olan çözümleri için hizmet talep edebilirsiniz.

Hukuk Danışmanlığı

Yönetimini üstlendiğimiz binalar ve sitelerdeki hukuki problemleri anlaşmalı olduğumuz hukuk bürosu ve deneyimli avukatları ile çözüme kavuşturuyoruz. Hukuk danışmanlığı hizmetimiz ile belirli bir hukuk alanında uzmanlaşmış avukatlık servislerimiz sayesinde müşterilerimizi herhangi bir yasal sonuç veya sonuçtan kaçındırmak için alınır.

Bireyler, binalar veya organizasyonlar, birçok yasal konuda ön desteğe ihtiyaç duyacağından bir hukuk danışmanının uzmanlığını arayabilirler. Buna ek olarak hukuk danışmanlarından; uyuşmazlıklara arabuluculuk etmek, bir sözleşmeyi denetlemek veya yönetim hakkında tavsiyeler almak fayda sağlayabilir.

Sizlerin veya tüm ortak alanları paylaştığınız komşularınız için en huzurlu ve sağlıklı yöntem hukuk danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak olacaktır.

Temizlik Çözümleri

Toplu yerleşim alanlarının birlikte yaşadığı mekanlarda aileler ve çoçuklar için gerekli olan en temel hizmetlerimizin başında gelen plaza temizlik hizmetlerimiz gerek hijyen kurallarının gerek ise ekonomik ve profesyonel çözümler bir arada olacak şekilde sunulmaktadır. Sağlık ve güvenlik konularında maksimum özen göstererek hizmet alanlarında ve temizlik yapılan alanların zarar görmemesi için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Temizlik hizmeti sunduğumuz alanların yeniden temizliğe ihtiyaç duymaması için gerekli tüm itinayı gösteriyor, bir sonraki temizlik periyoduna kadar yeterli hijyenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Tadilat & Onarım

Tadilat ve onarım hizmetleri kapsamında yer alan hizmetlerimiz; sıhhi tesisat işleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima işleri, elektrik tesisatı, kapı ve pencere sistemleri, banyo ve tuvalet yapılandırma işleri, iç dekorasyon işleri, iç ve dış cephe boya badana işleri, zemin kaplama işleri, yalıtıma konu ses, su, ısı işleri, mutfak dekorasyon işleri, dış cephe uygulamaları, çatı uygulamaları, ahşap, çelik pergole ve ferforje uygulamaları, havuz uygulamaları, bahçe, peyzaj uygulamaları gibi çözümleri barındırmaktadır.

Isıtma Çözümleri

Binalar, ısı kayıpları bakımından çevre şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde yalıtılır. Bizlerde bina, daire, yüzme havuzları, sosyal alanlarlar vb. birçok alanlar da ısıya dikkat ederek gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Firmamız binalarınızın aylık ve yıllık bakımlarını düzenli periyotlar halinde sağlamaktadır.

Huzurlu Yaşam

Site yöneticilerinin site sakinlerinin huzuru için belirli bir vizyonu olması gerektiğini düşünüyoruz ve bu yüzden site adına yapılacak yeni bir yatırım ya da günlük rutin işlerin en iyi şekilde devam etmesini sağlamak için elimizden geleni eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Siteler yetişkinlerin olduğu kadar çoçukların, hayvanların da yaşam alanıdır. Çoçukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde önemli yeri olan oyunlarını rahatlıkla oynayabilecekleri ve yaşıtları ile sosyalleşebilecekleri alanlar yaratmak her site yönetimi için asli görevlerden biri olmalıdır. Firma olarak, tüm bu sorumlulukların ve zorunlulukların üstesinden gelerek işinde profesyonel çalışmayı esas alarak ilerlemekteyiz.

Asansör Bakımı

Hayatımızın her alanında kullanmış olduğumuz asansörlerin insan ve yük taşımak için önemi oldukça fazladır, bu nedenle güvenliğini sık sık kontrol ederek gerek kabin içerisinde gerek ise üzerindeki riskler, asansör kuyusu, kuyu dibi ve makina dairesindeki muhtemel tehlikelere karşı tüm tedbirlerin alındığı ve tamirlerine uygun görüldüğü periyodik kontroller not edilerek güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı sağlıyoruz.

Güvenlik Çözümleri

İnsan topluluklarının birbiriyle ortak alanlarda yaşamaya başladıkları ilk günden bugüne kadar uzanan en temel ihtiyaçlardan biri haline gelen kendilerini dış tehlikelerden koruma ihtiyacı olmuştur. Birçok personelin istihdam edildiği sitelerde uyulacak güvenlik kurallarının güvenlik hizmet kanunlarına uygun halde yürütülmesi gereklidir.

Çalışmaya başladığımız ilk zamanlardan itibaren, işimize duyduğumuz saygının ve karşımızdaki insana verdiğimiz değerin farkında olarak adımlar attığımızı sizlerde anlayacaksınız.

Vale Hizmeti

Büyükşehirlerde yaşayan veya herhangi bir sebeple şehir merkezine işi düşen vatandaşların en büyük beklentilerinden biri de rahat ulaşım ve sorunsuz park edebilme kolaylığıdır. Bu sebeple vale hizmetleri büyük şehirlerde ihtiyaç haline gelmektedir.

Araçların yoğun bir şekilde kullanıldığı kalabalık caddelerde yol kenarlarını işgal etmemek adına sağlanan bu hizmet sayesinde rahatlıkla yapılacak toplantı, konferans, sergi, panel gibi etkinliklerde, katılımcıların mağdur olmaması, fikren rahat olmaları, araçlarının zarar görmemesi için alanında yeterlilik sahibi personelimiz ile birlikte vale işletme çözümleri sunuyoruz.