Toplu konut ve yerleşim alanlarında profesyonel izmir site yönetimi firmaları ile anlaşmak giderek yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Firmamız sağlamış olduğu hizmetler sayesinde, apartman veya sitenizin ortak giderlerinin ne şekilde paylaşıldığını düşünmenize gerek bırakmadan uygun çözümler sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek birçok ek hizmeti içeren yönetim çözümlerimiz ile apartman veya sitenizin belirli bir düzen içerisinde yönetilmesine olanak tanınmaktadır. Aşağıda sunmuş olduğumuz hizmet çeşitlerini inceleyerek toplu paket halinde anlaşma sağlayabilir yada sadece ihtiyacınız olan çözümleri için hizmet talep edebilirsiniz.

Hukuk Danışmanlığı

Yönetimini üstlendiğimiz binalar ve sitelerdeki hukuki problemleri anlaşmalı olduğumuz hukuk bürosu ve deneyimli avukatları ile çözüme kavuşturuyoruz. Hukuk danışmanlığı hizmetimiz ile belirli bir hukuk alanında uzmanlaşmış avukatlık servislerimiz sayesinde müşterilerimizi herhangi bir yasal sonuç veya sonuçtan kaçındırmak için alınır.

Bireyler, binalar veya organizasyonlar, birçok yasal konuda ön desteğe ihtiyaç duyacağından bir hukuk danışmanının uzmanlığını arayabilirler. Buna ek olarak hukuk danışmanlarından; uyuşmazlıklara arabuluculuk etmek, bir sözleşmeyi denetlemek veya yönetim hakkında tavsiyeler almak fayda sağlayabilir.

Sizlerin veya tüm ortak alanları paylaştığınız komşularınız için en huzurlu ve sağlıklı yöntem hukuk danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak olacaktır.

Temizlik Çözümleri

Toplu yerleşim alanlarının birlikte yaşadığı mekanlarda aileler ve çoçuklar için gerekli olan en temel hizmetlerimizin başında gelen apartman temizlik hizmetlerimiz gerek hijyen kurallarının gerek ise ekonomik ve profesyonel çözümler bir arada olacak şekilde sunulmaktadır. Sağlık ve güvenlik konularında maksimum özen göstererek hizmet alanlarında ve temizlik yapılan alanların zarar görmemesi için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Temizlik hizmeti sunduğumuz alanların yeniden temizliğe ihtiyaç duymaması için gerekli tüm itinayı gösteriyor, bir sonraki temizlik periyoduna kadar yeterli hijyenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Tadilat & Onarım

Tadilat ve onarım hizmetleri kapsamında yer alan hizmetlerimiz; sıhhi tesisat işleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima işleri, elektrik tesisatı, kapı ve pencere sistemleri, banyo ve tuvalet yapılandırma işleri, iç dekorasyon işleri, iç ve dış cephe boya badana işleri, zemin kaplama işleri, yalıtıma konu ses, su, ısı işleri, mutfak dekorasyon işleri, dış cephe uygulamaları, çatı uygulamaları, ahşap, çelik pergole ve ferforje uygulamaları, havuz uygulamaları, bahçe, peyzaj uygulamaları gibi çözümleri barındırmaktadır.

Isıtma Çözümleri

Binalar, ısı kayıpları bakımından çevre şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde yalıtılır. Bizlerde bina, daire, yüzme havuzları, sosyal alanlarlar vb. birçok alanlar da ısıya dikkat ederek gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Firmamız binalarınızın aylık ve yıllık bakımlarını düzenli periyotlar halinde sağlamaktadır.

Huzurlu Yaşam

Site yöneticilerinin site sakinlerinin huzuru için belirli bir vizyonu olması gerektiğini düşünüyoruz ve bu yüzden site adına yapılacak yeni bir yatırım ya da günlük rutin işlerin en iyi şekilde devam etmesini sağlamak için elimizden geleni eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Siteler yetişkinlerin olduğu kadar çoçukların, hayvanların da yaşam alanıdır. Çoçukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde önemli yeri olan oyunlarını rahatlıkla oynayabilecekleri ve yaşıtları ile sosyalleşebilecekleri alanlar yaratmak her site yönetimi için asli görevlerden biri olmalıdır. Firma olarak, tüm bu sorumlulukların ve zorunlulukların üstesinden gelerek işinde profesyonel çalışmayı esas alarak ilerlemekteyiz.

Asansör Bakımı

Hayatımızın her alanında kullanmış olduğumuz asansörlerin insan ve yük taşımak için önemi oldukça fazladır, bu nedenle güvenliğini sık sık kontrol ederek gerek kabin içerisinde gerek ise üzerindeki riskler, asansör kuyusu, kuyu dibi ve makina dairesindeki muhtemel tehlikelere karşı tüm tedbirlerin alındığı ve tamirlerine uygun görüldüğü periyodik kontroller not edilerek güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı sağlıyoruz.

Güvenlik Çözümleri

İnsan topluluklarının birbiriyle ortak alanlarda yaşamaya başladıkları ilk günden bugüne kadar uzanan en temel ihtiyaçlardan biri haline gelen kendilerini dış tehlikelerden koruma ihtiyacı olmuştur. Birçok personelin istihdam edildiği sitelerde uyulacak güvenlik kurallarının güvenlik hizmet kanunlarına uygun halde yürütülmesi gereklidir.

Çalışmaya başladığımız ilk zamanlardan itibaren, işimize duyduğumuz saygının ve karşımızdaki insana verdiğimiz değerin farkında olarak adımlar attığımızı sizlerde anlayacaksınız.

Bahçe & Peyzaj Düzenleme

Firma olarak insana verdiğimiz değerin en belirgin göstergelerinden biri de doğaya verdiğimiz değerdir. Betonlaşmış yapıların arasına sıkışmış olan doğa parçaları, bahçe ve yeşil alanlar insanların cazibesini etkiler, bizlerde bu durumu göz önünde bulundurarak site sakinlerine huzurlu ortamlar sağlamak adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Çevre bakımı ve bahçe düzeni konusunda profesyonel yaklaşım sergileyen firmamız, yeşil alanlarımızı korumak ve periyodik bakımını uzman düzeyinde sağlamak için profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Bahçelerin estetik görünümü, süs çiçeklerinin kesimi, budanması, gübrelenmesi ve sulanması gibi tüm hizmetleri mevsimine uygun olarak yerine getiriyoruz.

Havuz Bakımı

Firma olarak izmir havuz bakımı hizmetimiz büyük bir titizlik çerçevesinde kendi personellerimiz ile sağlanmaktadır. Bir havuzu temiz, berrak ve sağlıklı tutmak için, iki ana alana dikkat ederek çalışma sağlıyoruz. İlk olarak yüzme havuzunun kimyasal dengesini sağlıyoruz. Son olarak ise havuzdaki istenmeyen kirleri, tozları, partikülleri ve yabancı maddeleri arıtıyoruz. Böylece herkes için güvenli bir yüzme alanı oluşturulmuş oluyoruz.

Yüzme havuzunda bulunan yabancı maddeleri ve katı pislikleri arıtmak için bir pompa/filtre sistemi bulunmaktadır. Bunun görevi hem katıları tutmak hem de suyun sirkülasyonu ve karışmasıdır.

Ek olarak filtrasyon sistemine destek vermek amacıyla havuz bakım sırasında fırçalanır ve dip süpürme işlemi yapılır. Bunun yanı sıra, filtre ve filtrenin kumu, torbası veya kartuşu düzenli olarak temizlenir.

Çocuk Oyun Parkı (İnşaat ve Bakımı)

Siteler içerisinde yer alan çocuk oyun parkları minikler için oyun ve eğlence amacıyla tasarlanmış kaydırak, salıncak, tahterevalli, zıpzıp gibi oyun donatı ve oyun ekipmanlarından oluşan park ve bahçelerde kullanılan çeşitli oyun ürünlerinden oluşmaktadır.

Son yıllarda modernleşen dünyada çocukların doğal oyun ortamları yavaş yavaş yok olmuştur. Çünkü bu ortamlar artık hayatın bir parçası olarak değerlendirilmemektedir. Bunun yerini beton binalar almış ve şehirleşme negatif anlamda bozulmuştur. Hâlbuki mutlu ve gelişmiş bir toplum için gerekli olan mutlu çocuklar yetiştirmektir. Bu sebeple sizler de bir adım atabilir ve çocuklar için park alanları oluşturma ve sayısını artırma konusunda destek oluşturabilirsiniz.

Firmamız güvenli ve kullanışlı çocuk oyun parkları inşa ederek yada mevcut oyun parklarını yenileyerek çocuklar içinde cazibe noktaları oluşturmakltadır. Ek olarak inşa ettiğimiz oyun parklarının periyodik bakımları uzman personelimiz tarafından planlanan programa göre sağlanmaktadır.

Apartman Sorumlusu

Yönetici talimatı doğrultusunda binanın kaloriferini zamanında yakmak ısıyı ayarlamak ve söndürmek, hidrofor ve benzeri araçların çalışmasını sağlamak apartman sorumlusunun görevidir. Apartman görevlisi aynı zamanda belirli saatlerde servis hizmetlerini görmek, çöpleri toplamak ve bina içinin bakımını yaparak düzeni sağlamaya yardımcı olur.

Firma olarak, kendisine ayrılan binayı başka amaçlarla kullanmayan, binayı koruyan, gözeten, işini titizlikle yerine getiren tecrübeli personeller ile çalışıyoruz.

Aidat & Para Yönetimi

Sitelerde ve apartmanlarda kat sakinlerinden periyodik olarak toplanan aidatlar, yapılacak masraflar, gelir-gider terazisinin oturulması gibi detay gerektiren bir hizmettir ve çoğu site yönetimi için büyük yük oluşturduğu bilenen bir gerçektir. Genel kurul toplantısında seçilen yönetim kurulunda görev alan site sakinlerinin yanı sıra denetim ve kurulumunda üzerinde titizlikle durduğu aidat hizmetleri profesyonel bir yaklaşımla verilmelidir.

Firma olarak toplu yaşam alanlarında yaşamanın belirli bir düzen ve maliyet gerektirdiği gerçeğinden hareketle aidat toplama ve para yönetimi hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

Firma olarak aidat ve para yönetimi hizmetlerinin takibini sürekli olarak sağlıyor, kat maliklerinin huzuru için yapılacak harcamaları düzenli olarak deftere işliyoruz. Buna ek olarak gelir-gider arasında büyük ölçekli farkların oluşmaması için de gerekli önlemleri alıyoruz.