Egesis Yönetim çeyrek asra dayalı tecrübe ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel ve kurumsal müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetler sunmaktadır. Site yönetimi rezidans yönetimi, plaza yönetimi, temizlik, otopark ve vale hizmetleri, teknik destek ve tadilat çözümleri ve özel güvenlik gibi bir çok dalda hizmetler sunan firmamız İzmir ve çevresine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Egesis Yönetim olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde hizmet sektörün de yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyonumuz

Egesis Yönetim çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız hizmetler ile sektörün değerini sürekli arttırmaktır.

Değerlerimiz

Egesis Yönetim birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.